Indoor speelparadijs Spelekids
Hoewel kinderfeestjes natuurlijk heel anders zijn dan die voor volwassenen, is de voorbereiding niet zo verschillend. Denk maar eens aan het maken van de uitnodigingen. Welke vriendjes/vriendinnetjes ga je uitnodigen? Een kind kan daar urenlang mee zoet zijn, want een kinderfeestje is iets waar je kind het hele jaar naartoe leeft. Ze hoeven geen luxe feestjes, want ze willen zich bezighouden met activiteiten afgestemd op hun leeftijd; dat is al voldoende om een té gekke dag te hebben.
Verjaardagsfeest
Een kind van vier tot zes jaar zal het leuk vinden om met klim- en speeltoestellen bezig te zijn, want de motoriek bij kleuters is nog volop in ontwikkeling. Een kind van zes tot negen jaar zal al weer wat zelfstandiger zijn en doet u een plezier met allerlei actieve spelletjes, zoals Kraak de Kluis. Kinderen van negen tot twaalf jaar zullen hun grenzen willen verleggen en doet u een plezier met een spannende Lasergame of Elastiekvoetbal. Het belangrijkste is dat alle kinderen zich lekker kunnen uitleven en samen kunnen zijn op een kinderfeestje. Het gevoel van saamhorigheid dat bij een verjaardag hoort, maakt deze dag speciaal.
Als ouder weten wij dat spelen gezond is voor kinderen. Het is goed voor hun ontwikkeling en daardoor leren ze al op jonge leeftijd hoe ze met elkaar om moeten gaan. Door spel doet het kind allerlei ervaringen op en verwerkt het emoties op een gezonde manier. Kinderen kijken hoe anderen spelen en willen meedoen. Hierdoor vergaren ze kennis en gaan oefenen en experimenteren. Als volwassene herkennen wij onszelf zeker in dit beeld. Kortom: spelen maakt kinderen sociaal sterker, waar ze op latere leeftijd veel profijt van zullen hebben.
Indoor Speelparadijs Spelekids
In indoor speelparadijs Spelekids te Loosdrecht kunnen je kinderen naar hartenlust én veilig spelen! Alle kinderen worden behandeld als VIP’s, zogenoemde Very Important Panda’s. In ons indoor speelparadijs kunnen ze allerlei avonturen beleven, van bowlen tot midgetgolf 3D. Met het laatste spel gaat je kind een avontuur beleven, want wie heeft er wel eens een rondje gegolfd met een piraat of een zeemeermin? Bij de Avontuurfabriek naast Spelekids speelparadijs kan dit op een magische 9 holes onderwaterwereld blacklight midgetgolfbaan.
Kinderfeestje 12 jaar en ouder
Kinderen boven de twaalf jaar kunnen ook bij ons een verjaardagsfeest organiseren, maar dan leggen we op spelen een ander, wat gewaagder accent. Pubers willen actie! Wat dacht je van een Formule WC Race? Ze rijden daarmee hun eigen race op een wc-pot.
Je merkt het, wij hebben ook aan de ouders gedacht. Met sommige activiteiten kun je meedoen, maar je mag ook gebruik maken van onze comfortabele leeshoek met boeken en tijdschriften, gratis wifi internet en heerlijke loungebanken. Het is voor jou immers ook een dag om te ontspannen! Het feestje van je zoon of dochter kan je met een gerust hart aan ons overlaten. Heerlijk toch? Neem gerust contact met ons op. Het team van Spelekids speelparadijs staat voor je klaar.